MÖBLER / Bord / Slagbord 11721361
nr 1172 1361
Slagbord
1800-tal, längd: 47 + 2x62, djup: 96 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador, saknar stödben
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:31:19
1.600 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)